Μεγάλη επιτυχία για τον Αθλητικό Σύλλογο ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΕΛΟΨ στο Κύπελλο Πανελλήνιας συμμετοχής Γεώργιος Βόλαρης που διεξηχθει στο Στάδιο Ειρήνης Και Φιλίας από 1 έως 3 Δεκεμβρίου με τους αθλητές του συλλόγου να κατακτούν 2 Χρύσα μετάλλια στην κατηγορία Ανδρών. Πιο συγκεκριμένα ο σύλλογος συμμετείχε στο πρωτάθλημα με 5 αθλητές με τους Παπανδρινόπουλο Δημήτριο να … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αθλητικός Σύλλογος ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΕΛΟΨ: Μεγάλη επιτυχία για τον Σύλλογο στο Κύπελλο Πανελλήνιας συμμετοχής Γεώργιος Βόλαρης στο ΣΕΦ .
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί