![mixalopoulos antallakitka](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/01/mixalopoulos-antallakitka.jpg)
![giannikopoulos](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/giannikopoulos-jpg.webp)
![kea gif output R2qE26](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/06/kea-gif-output_R2qE26.gif)
Στην Ηλεία το Σάββατο 11 Μαΐου ο Ανδρέας Σπυρόπουλος, Γραμματέας ΚΠΕ και υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής
![spiropoulos new](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/05/spiropoulos-new-576x1024.jpeg)
Το Σάββατο 11 Μαΐου ο Ανδρέας Σπυρόπουλος, Γραμματέας ΚΠΕ και υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής θα επισκεφθεί τον Νομό Ηλείας. Η περιοδεία του ξεκινά από την λαϊκή αγορά Αμαλιάδας στις 10:30. Στη συνέχεια, στις 12:00 θα πραγματοποιήσει περιοδεία στη λαϊκή αγορά και στα καταστήματα του Πύργου. Θα ακολουθήσει συνάντηση με τον Δήμαρχο Πύργου κ. Στάθη Καννή στις 14:00. Το ίδιο απόγευμα θα συναντηθεί και με τον Δήμαρχο Ανδρίτσαινας – Κρεστένων κ. Σάκη Μπαλιούκο στις 18:00.
Η περιοδεία του Σαββάτου θα ολοκληρωθεί με ομιλία στον Πύργο στις 19:00 στην ΠΕΔ Δυτικής Ελλάδος(Μανωλοπούλου & Μαγνησίας, Πύργος)
Η περιοδεία του υποψήφιου ευρωβουλευτή του ΠΑΣΟΚ κ. Σπυρόπουλου θα συνεχιστεί και την Κυριακή 12 Μαΐου.
Θα ξεκινήσει με συνάντηση με τον Δήμαρχο Ήλιδας κ. Χρήστο Χριστοδουλόπουλο στις 10:30 καιθα ακολουθήσει ομιλία στην Αμαλιάδα στις 11:00 στο Εργατικό Κέντρο Αμαλιάδας (Κουμουνδούρου 24, Αμαλιάδα)
![spiropoulos new](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/05/spiropoulos-new-576x1024.jpeg)