![mixalopoulos antallakitka](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/01/mixalopoulos-antallakitka.jpg)
![giannikopoulos](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/giannikopoulos-jpg.webp)
![kea gif output R2qE26](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/06/kea-gif-output_R2qE26.gif)
«Τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός»,στο Δημοτικό Θέατρο Απόλλων
![MORA 1 722x1024 1](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/05/MORA-1-722x1024-1.jpg)
Οι «Παράξενοι Ταξιδιώτες» έφθασαν στον Πύργο
Τα μέλη της καλλιτεχνικής ομάδας του Κάμπου, «Παράξενοι Ταξιδιώτες», συνεχίζουν το ταξίδι τους, με το έργο «Τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός», των Ρέππα – Παπαθανασίου.
Αφού παρουσιάστηκε με μεγάλη επιτυχία στο Κουρβισιάνειο Πολιτιστικό Κέντρο Γαστούνης, η παράσταση αλλάζει «σανίδι» και μεταφέρεται στον Πύργο στο Δημοτικό Θέατρο Απόλλων. Η αρχή έγινε χθες, Τετάρτη 8 Μαΐου, ενώ ο κύκλος ολοκληρώνεται το Σάββατο 12 Μαΐου.
Στην παράσταση παίζουν με σειρά εμφάνισης: Ασπα Αργυρόπουλου, Θοδωρής Δημόγλου, Φρόσω Τσαγρή, Θοδωρής Τσαγρής, Ανδρέας Βαχλιώτης, Μαρία Κοριζη και Ανδρέας Βούλτσος.
Τηλ. Κρατήσεων: 698 4149 340
![MORA 1 722x1024 1](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/05/MORA-1-722x1024-1.jpg)