Νέα και ειδήσεις της Ηλείας, Ηλειακά Νέα, Πύργος, Αμαλιάδα, Ζαχάρω, Κρέστενα, Ολύμπια, Ανδραβίδα, Γαστούνη, Πάτρα, Ήλιδα, Ηλεία Live News Ειδήσεις Νέα από Δυτική Ελλάδα.

giannikopoulos
mixalopoulos antallaktika merced
keapyrgou

Ηλεία – Τοπικό Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου – Το πρόγραμμα της Κυριακής

hleiakanea apotelesmata podosfairo

Τοπικό Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου – Το πρόγραμμα της Κυριακής

Mε έξι συνολικά αναμετρήσεις, άνοιξε το Σάββατο η αυλαία για τη διεξαγωγή αυτό το διάστημα:

– Της 16ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας

– Της 17ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας

– Της 13ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας στον 1ο Όμιλο   –   ενώ στον 2ο Όμιλο υπάρχει διακοπή γι’ αυτή την εβδομάδα (διεξάγεται σε αυτόν μόνο ένα εξ αναβολής ματς)

* Αποτελέσματα και υπόλοιπο πρόγραμμα:         

Α’ ΗΛΕΙΑΣ  –  16η αγωνιστική

Σάββατο

Πήγασος Πρασίνου – Δόξα Ν. Μανωλάδας  1-2

Κυριακή – 3.15 μ.μ.

Θύελλα Πύργου – Ηλειακός Λεχαινών

Απόλλων Ν. Φιγαλείας – Ξενοφών Κρεστένων

Αίας Γαστούνης – Πανηλειακός

Ρεπό: Λ. Αστέρας Σκουροχωρίου

Δευτέρα – 3.15 μ.μ.

Ολυμπιακός Σαβαλίων – Αστέρας Αμαλιάδας

Β’ ΗΛΕΙΑΣ  –  17η αγωνιστική

Σάββατο

Κάστρο – Μυρσιναϊκός  2-2

Ολυμπ. Λαμπετίου – Δάφνη Ανδραβίδας  0-3

Πέλοπας Πύργου – Θύελλα Καρδαμά   3-0   

Κένταυρος Σωστίου – Ολυμπιάδα Γουμέρου 0-3 α.α.

Κυριακή – 3.15 μ.μ.

Κεραυνός Χειμαδιού – ΠΑΟ Κακοβάτου

Πρόοδος Σαλμώνης – Διγενής Χαριάς

Ηλειακός Βαρθολομιού – Μακρίσια

Γ ΗΛΕΙΑΣ

1ος Όμιλος  –  13η αγωνιστική

Σάββατο

Αργοναύτης Κατακόλου – Αλφειός Επιταλίου  0-2

Άγιος Δημήτριος – Άγιος Γεώργιος  0-7

Κυριακή – 11.00 π.μ.

Αλφειονίδα – ΠΑΣ Πύργος

Ατρόμητος Λαστεΐκων – Κεραυνός Βρίνας

Κυριακή – 1.30 μ.μ.

ΑΟ Ανδρίτσαινας – Πέλοπας Πελοπίου

Κυριακή – 3.15 μ.μ.

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΠΟ Ώλενας

2ος Όμιλος  –  εξ αναβολής

Κυριακή – 11.00 π.μ.

Άρης Δήμητρας – Ατρόμητος Καβασίλων

Ροή Ειδήσεων

interactive kataskeui istoselidon pyrgos

happyday0324

This will close in 20 seconds