![mixalopoulos antallakitka](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/01/mixalopoulos-antallakitka.jpg)
![giannikopoulos](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/giannikopoulos-jpg.webp)
![kea gif output R2qE26](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/06/kea-gif-output_R2qE26.gif)
Με κέφι και χαρά το φετινό Πυργιώτικο Καρναβάλι – Κορύφωση με τη συναυλία της Ζόζεφιν
![432241111 824547236355005 6508857882983771079 n](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/03/432241111_824547236355005_6508857882983771079_n-1024x461.jpg)
Μικροί και μεγάλοι ξεχύθηκαν στους δρόμους για να ξεφαντώσουν… Το Πυργιώτικο Καρναβάλι με μία πληθώρα εκδηλώσεων “απογείωσε” και φέτος στα ύψη το κέφι χιλιάδων κατοίκων από την Ηλεία…
Με συμμετοχή 4.500 ατόμων σε γκρουπ που ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο ξεκίνησε λίγο μετά τις τέσσερις το απόγευμα -από την ανατολική πλευρά της πόλης- η μεγάλη καρναβαλική παρέλαση του Πύργου.
Πυργιώτικο καρναβάλι 2024
JOSEPHINE
LIVE PARTY
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432367970_824547233021672_6062096251080002131_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeFrFHLhLarVXXKaIdNKGs450u5uGrHnFzDS7m4asecXMACyW-TOPuEooEGNJBQHR6F17D5uVITAfgV6NIQU2_Wf&_nc_ohc=sqwnG4vWSYAAX_AB18N&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfADOHV_WsJlFsPaxVq_f-enrg-R0hKMWegk44DpLYZohA&oe=65F2E3AB)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432099479_824547316354997_5939169353534158959_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeGuvZsOkHRA3l19Z9-V91A3_7IwDmM8B3z_sjAOYzwHfHTX-KHGtKLvs_uChA9_ldJZfGsH9yZm2SSqAvn4f5vF&_nc_ohc=cSTZe7wy41QAX-u5oxv&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfBU6KxbIGBBi4UXQNLbt8NS_Drya0BDrOXKeFTaBdEQoA&oe=65F3C004)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432219261_824547326354996_8216816812215856300_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeE1WLW7QOQ3SqrmqbV9M5h8LKJIq7CeJHIsokirsJ4kcgNaK7JfMGZMCIvCUohhyZwO0-uiQW6MUBoc5vYSUpZT&_nc_ohc=XRvtO9av7rIAX9-QNPZ&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfDH2iRhWtLtrQNcALqkV64YbJzkHh2FiJmOIYFIbUpsTA&oe=65F37FD9)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432187279_824547269688335_2317623017318362352_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeFmtaSkjjnKXgVC5gSO2H6avj3y5p2u_qu-PfLmna7-q-BFqlGGynLQJzHgNqWoj-EQx-Qbkt-TKeMqPCBuCz5g&_nc_ohc=qPZMKLDu938AX_eDJ0W&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfCDdbl0WpeUT__IhtVZCPwpUGBqqlOh_mYr6lsiiAFrqw&oe=65F3A756)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432284032_824547266355002_3377021155913873025_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeHn0jF9R5k31g0SMy_MwWr_n9WiF_oNvWef1aIX-g29ZyopTe76eDdidxudBKmIUF11fDpAhO13sKWRCunjpOaU&_nc_ohc=dqvw02FBBRcAX9yL_hK&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfAoUIfOgf0S-tL9_fDWAfJ7zA6E5DmKT8v6e6PXaZFFug&oe=65F2DA64)
Χιλιάδες καρναβαλιστές στο «Πυργιώτικο Καρναβάλι» 2024!
![karnavalipyrgos2024](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnavalipyrgos2024.jpg)
Χιλιάδες καρναβαλιστές στο «Πυργιώτικο Καρναβάλι»
Χιλιάδες καρναβαλιστές συμμετείχαν στου Πύργου το Καρναβάλι. Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν σε λάτιν ρυθμούς ενώ χιλιάδες ήταν και οι θεατές που παρακολούθησαν τα 48 γκρουπ να κάνουν παρέλαση.
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432302038_927573135764132_6043799568227301166_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeFe22aU2DLpEZwxG2w6p4vHNDxGiOcOEVA0PEaI5w4RULBJcT6hYG_dUYm5hdLo9pOOu3Mk8oCVYGPN9fFo3M4a&_nc_ohc=m7tRZYKvAtkAX91BqgU&_nc_oc=AQnUssbeJj02jU-fMKT1syous6EMXmOv4BzZZ03hZJc3Bp2gIfHdljHpsE-BDmeojigjUl5cTB54OEnMXwhaswEJ&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfDqtVHt4omPqROvl_B8rW5Kcti6AAMDp0ikYcyyFSFj3g&oe=65F20738)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432297169_927573265764119_8989334497964205533_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeE4Vr0k4WHkkfr6BGbKVfMe_FQ_xYuBMDn8VD_Fi4EwOTLDWvOr86SQgr23nciPPMv71_45CZ7operapktDLVWc&_nc_ohc=Ow2YaOw1y90AX_ifBeN&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfAcvgO2pxnx43veBvvJMje7NXEIJ2j9qUKsD3-0mVKnfw&oe=65F2291C)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432232110_927573379097441_6150706492064032592_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeHFd9DXtKl3IRE5orHpGIR2pbRgudIRjfiltGC50hGN-NpBduvL6Z3IN3fO_4pTooj2fNHoqgOhSj-ezXlMh_yU&_nc_ohc=wsGudnVu8pkAX9yy9BJ&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfCfniYNtz_tPG1gcksaGFq2gVrt8fj_n15VUG_DsgDOvQ&oe=65F353C9)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432303191_927573349097444_2305087315400332223_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeHkDRchCaKJrdAEnubPEGsPDoxOT3BtIJEOjE5PcG0gkWPgbB8zfGnJJI5ZI-uTpzYIBYysp20yyYRA94foeSLp&_nc_ohc=JExln9a5qF4AX_ZkT2_&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfCSmdswAc1woQXjLElOXnskYbg1v0VIwpxnb885fTZPMA&oe=65F3134B)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432252558_927573032430809_8776124159690192656_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeHoc0SLCsCBiBXkrGZqI0UjOTuCjuiVBIc5O4KO6JUEhzKp3J4vliu3TF6gL5nIPcGWnHnvDGUpKWq08YJjX979&_nc_ohc=S5m04Dn1JQgAX-Gikoj&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfCqSQjIFaNC0G6Tk7AAi9TfEhvjklA__Ko1dIucTQjrFw&oe=65F22BB8)
Χιλιάδες καρναβαλιστές στο «Πυργιώτικο Καρναβάλι»
Χιλιάδες καρναβαλιστές συμμετείχαν στου Πύργου το Καρναβάλι. Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν σε λάτιν ρυθμούς ενώ χιλιάδες ήταν και οι θεατές που παρακολούθησαν τα 48 γκρουπ να κάνουν παρέλαση.
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432305155_122130109808177802_2522569702562659006_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeEr41kaaDeKxtG4RfhNAfwYJK91lwvnEjMkr3WXC-cSMycsI8pA7oFoz4qnscvzilwlPxUR6onv7b1f3708xRly&_nc_ohc=MA880dl0dAkAX_4ckkR&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfA7QQDdSYkEPkv-PhPZvirHiDle2Dd6x03Y_yOWr0wFog&oe=65F31957)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432420442_122130109958177802_8117989741736589772_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeFmoacM4Tl7YfCy6vT_wV7wJEuzNXoUWIskS7M1ehRYi3orA62D2hYJIXRwLDz3GrtKoiTLqxE988Utoj0AhmWY&_nc_ohc=yX6doR9QRXcAX9Ticyj&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfDlIqa7UqS1L6Zym5sESs-yuanfM-lfgMxK76uBcZt1zQ&oe=65F2F806)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432333441_122130109976177802_889379051420310735_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeG5svowoKUb8jhqJTw7uH7f-CQoaavWbo_4JChpq9Zuj-WGaWJ7tG9vpVp1HYNqj2Gvg80OHLish_YgNGnSKbpj&_nc_ohc=YLkM0LolZAoAX8oNXAW&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfBtmpFXz9Fa6hdteyPAikIwQ46K9UyqY2Vi0VmH81fjZg&oe=65F23876)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432377107_122130109946177802_6889134228459815670_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeGVwMO3PsFhIw7XPIvvkJ0PvZMhZ7KTyCm9kyFnspPIKT9sWDoOwNWs5yFAc_leLw6zbhStDsdJNVeQGtsrH8xV&_nc_ohc=GIhyE1pFNrYAX8uHhBJ&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=00_AfC7uqcmnaNpr7_Xc6AJRDNF85fZvMiV-HIt-ruitCSV9g&oe=65F2AFE0)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432333485_122130109820177802_5101562684604534119_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeHkBWYkk8te8U4NdtK8i_3krb8C7n61qMmtvwLufrWoySJ-fnB4UfJjXJ4-wGYAJB0i1PSZ6V-OQ0LP2V-RNNca&_nc_ohc=BGtMjCCvOYoAX8B3d_R&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfDvHU1EXP-sDLTlzv-U9SJas5oMLpocSqSLI8ZGTdhK8A&oe=65F3B464)
VP Visitpyrgosgr2 ώρ. · Πυργιώτικο Καρναβάλι 2024! Το καλύτερο!