![mixalopoulos antallakitka](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/01/mixalopoulos-antallakitka.jpg)
![giannikopoulos](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/giannikopoulos-jpg.webp)
![kea gif output R2qE26](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/06/kea-gif-output_R2qE26.gif)
Νέες κερκίδες στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας!
![dimos andr kerkudes 4](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/12/dimos_andr_kerkudes_4.jpg)
Δήμος Ανδραβίδας-Κυλλήνης: Νέες κερκίδες στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας!
Η αναβάθμιση όλων αθλητικών εγκαταστάσεων στον Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς. Στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας κατασκευάστηκαν και τοποθετήθηκαν νέες κερκίδες, με το αποτέλεσμα να είναι εξαιρετικό.
Την ολοκλήρωση των έργων επέβλεψε προσωπικά ο Δήμαρχος Ανδραβίδας-Κυλλήνης Γιάννης Λέντζας, ο οποίος τόνισε: «Οι προσπάθειές της Δημοτικής Αρχής για αναβάθμιση όλων των αθλητικών χώρων του Δήμου μας συνεχίζονται και εντείνονται, με γνώμονα να γίνουν πιο ελκυστικοί και λειτουργικοί για τους αθλητές και τους δημότες. Η εύκολη πρόσβαση σε αθλητικές δομές για κάθε δημότη του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης αποτελεί δέσμευσή μας και εργαζόμαστε καθημερινά για να την επιτύχουμε!».
![dimos andr kerkudes 3](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/12/dimos_andr_kerkudes_3.jpg)
![dimos andr kerkudes 4](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/12/dimos_andr_kerkudes_4.jpg)
![Νέες κερκίδες στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/12/Νέες-κερκίδες-στα-γήπεδα-Κουρτεσίου-και-Μανολάδας.jpg)