![mixalopoulos antallakitka](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/01/mixalopoulos-antallakitka.jpg)
![giannikopoulos](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/giannikopoulos-jpg.webp)
![kea gif output R2qE26](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2024/06/kea-gif-output_R2qE26.gif)
ΑΝΟΛ ΑΕ: Ημερίδες την Παρασκευή 01/12 στην Ζαχάρω
![Πρόσκληση Επ. Εργαστηρίου](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/Πρόσκληση-Επ.-Εργαστηρίου-1024x577.png)
Η ΑΝ.ΟΛ Α.Ε, στα πλαίσια της υλοποίησης της Πράξης «Ζωή στους Υγροβιότοπους | Wetland life» του Ε.Π. «Αλιείας και Θάλασσας 2014 – 2020», με σκοπό την επιμόρφωση των μελών – συμμετεχόντων του άτυπου τοπικού δικτύου του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Αλιεία και Θάλασσα 2014 – 2020», κάτι που αποτελεί σημαντικό παράγοντα τόσο για την βελτίωση των γνώσεων των συμμετεχόντων όσο και για την επίτευξη των στόχων του Σχεδίου Διατοπικής Συνεργασίας, διοργανώνει επιμορφωτικά εργαστήρια την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 με θεματικές:
- Ανασύσταση και Αποκατάσταση Υγροβιότοπων
- Social media- Digital Marketing και Υγροβιότοποι
- Χρηματοοικονομικά εργαλεία και Leader
Η επιμορφωτική αυτή δράση θα πραγματοποιηθεί στη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του δήμου Ζαχάρως στις 12:30.
Η ΑΝ.ΟΛ Α.Ε, στα πλαίσια της υλοποίησης της Πράξης «Ζωή στους Υγροβιότοπους | Wetland life» του Ε.Π. «Αλιείας και Θάλασσας 2014 – 2020», διοργανώνει ανοιχτή συζήτηση – ημερίδα καθορισμού αναπτυξιακών προτεραιοτήτων με τίτλο: “Η ζωή στους Υγροβιότοπους: Οικοσύστημα Καϊάφα”. Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του δήμου Ζαχάρως στις 10:00.
![Πρόσκληση Επ. Εργαστηρίου](https://iliakanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/Πρόσκληση-Επ.-Εργαστηρίου-1024x577.png)